Eğitime, yatırıma ve entegrasyona gerek olmadan şirket yönetimine başlayan yol arkadaşlarımız arasına sizde hemen katılın!

Müşteri Yorumları

Orçun ÇANKAYA

ARGESAN Kalıp San. ve Tic. - Yönetim Kurulu Üyesi

“Satış ve satış sonrası süreçlerde inanılmaz kolaylık sağlayan bir program. Bunun yanında ön muhasebe, satınalma vb. her türlü takip gerektiren konularda kullanımı kolay arayüzü sayesinde firmamızın olmazsa olmaz en önemli aracıdır.”

Necati YAZGAN

CONPROMAC Mak. Paz. - Kurucu Ortak

“Satış süreci odaklı yaklaşım sayesinde teklif aşamasından teslimata kadar olan iş süreçlerimizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Oluşturduğumuz teklifleri arayüz üzerinden mail ortamında saniyeler içersinde paylaşabiliyoruz.”

İsmail Hakkı YAĞCIZEYBEK

LSK Yapısal Ahşap San. Tic. - Yönetici

“15 yılın üzerinde yapısal ahşap sektöründe faaliyet gösteriyorum. TORK ile tanışmadan önce hem şirket faaliyetlerimi hemde stoklarımı lot usulü tutabilebileceğim bir programla karşılaşmamıştım. İşletmenin direkt problemlerine çözüm üreten bir ekip var.”

Tohumluk Satış ve Dağıtım Şube Müdürlüğü

TİGEM - Tarım İşletmeleri Genel Müd.

“TORK üzerinden uygulamayı kullanan 81 ile yayılmış 280 bayimiz ve 14 tarım işletmemiz aracılığıyla çiftçilerimize tohum satışını kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte uygulama bize tüm paydaşlarımızı ayrı ayrı yönetme ve takip etme imkanı veriyor.”

İhsan ÇULCUOĞLU

RGB Aydınlatma - İş Geliştirme Yöneticisi

“Şirketimizin her departmanının faydalandığı bir platform. Üretimden satışa, müşteri yönetiminden iş yönetime kadar birçok alanda firmamıza kolaylık sağladı. Denenmesi gereken bir uygulama, sonrasında ister istemez işinizin bir parçası oluyor.”

Ruhi GÖNÜLLÜ

MAVİON Bilişim Teknolojileri - Genel Müdür Yrd.

“Sade arayüzü ve ihtiyaca yönelik modülleri ile kısa zamanda verimliliğimizi arttırmada yardımcı oldu. Ekonomik bir alternatif olduğu için bütçe avantajı da sağladık. İşimizden dolayı sıklıkla proje yönetimini kullanıyoruz. İşleri merkezden yönetmek gerçekten büyük kolaylık.”

Değerli Çözüm Ortaklarımız

Tüm çözüm ortaklarımıza bize ve ürünümüze sağladığı katkılar için sonsuz teşekkürler.

Merhaba, ben Mert

TORK'un işletmenize sağlayacağı faydaları yerinizden kalkmadan online ortamda biz size anlatalım! Randevu oluşturmak için "Online Randevu Al" butonuna tıklamanız yeterli.